• 1. Sınıf Kitaplarımızİlk Okul Yolculuğu Seti - Problem Yolculuğu - Tüm Dersler Kitabı - (Mini) İlk Okul Yolculuğu Seti

1. Sınıf Kitaplarımız Okuma Yazma Yolculuğu Seti , İlkokul Yolculuğu Seti (2. Dönem), İlkokul Yolculuğu Mini Seti ve Tüm Derslere Yolculuk Kitabımızdan oluşmaktadır.  

Setimizin içerisinde bulunan tüm kitapların akıllı tahta yazılımlarını www.e-ucgen.com veya www.ucgenyayincilik.com İnternet sitemizin “İndirilebilir İçerikler” bölümünden indirebilirsiniz. Kitaplarımızdaki tüm soru ve etkinlikleri parça parça veya tam sayfa olarak akıllı tahtada görüntüleyebilir, ayrıca akıllı tahtada tek bir butona basarak çözümlerini görebilirsiniz.

Image
Image

Okuma Yazma Yolculuğu Seti

3 farklı ders kitabından, alıştırmalar yapabileceğin yardımcı etkinlik defterlerinden ve hikaye kitaplarından oluşmaktadır.

(2.Dönem) İlkokul Yolculuğu Seti

Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi kitaplarından oluşmaktadır.
Image
Image
Image

Problemlerle Matematik

Problem çözmek, doğru karar verme, sebep-sonuç ilişkisi kurma ve doğru kararlar verme alışkanlıklarını kazandırır. Problem Yolculuğu kitabımız bu alışkanlıkların kazandırılmasını hedefleyerek sizlere yardımcı olması için hazırlanmıştır.

Tüm Derslere Yolculuk

İlkokul temel derslerini kapsamaktadır ve her derse ait konuları, konu ve kazanım bazlı değerlendirerek öğrencilerin derslerdeki başarı ve seviyelerinin belirlenmesi için faydalı bir kaynaktır.

Başarıya Yolculuk (Yaprak Test)

1. Sınıf Başaraya Yolculuk Yaprak Testleri ile Başarıya giden Yolculuğunda daha emin adımlarla ilerleyeceksin! Kitabımız çek-kopar olarak hazırlanmıştır.
Image
Image
Image

Türkçe Okuma Anlama

Hafta Sonu Yolculuğu (1. Dönem)

Ünitelendirilmiş yıllık plana göre Türkçe, Matematik ve Hayat Bilgisi derslerini kapsamaktadır.

Tatil Yolculuğu Seti

Hafta Sonu Yolculuğu (2. Dönem)

Ünitelendirilmiş yıllık plana göre Türkçe, Matematik ve Hayat Bilgisi derslerini kapsamaktadır.