• 4.Sınıf Kitaplarımızİlk Okul Yolculuğu Seti - Problem Yolculuğu - Tüm Dersler Kitabı - (Mini) İlk Okul Yolculuğu Seti

4. Sınıf Kitaplarımız İlkokul Yolculuğu Seti, İlkokul Yolculuğu Mini Seti, Problem Yolculuğu Kitabı ve Tüm Derslere Yolculuk Kitabımızdan oluşmaktadır.  

Setimizin içerisinde bulunan tüm kitapların akıllı tahta yazılımlarını www.e-ucgen.com veya www.ucgenyayincilik.com İnternet sitemizin “İndirilebilir İçerikler” bölümünden indirebilirsiniz. Kitaplarımızdaki tüm soru ve etkinlikleri parça parça veya tam sayfa olarak akıllı tahtada görüntüleyebilir, ayrıca akıllı tahtada tek bir butona basarak çözümlerini görebilirsiniz.

Image
Image
Image

İlkokul Yolculuğu Seti

4. Sınıf İlkokul Yolculuğu Setimiz Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler ve Fen Bilimleri kitaplarından ve her ders için ayrı hazırlanan, altışar sınavdan oluşan Sınav Eklerinden oluşmaktadır.

Problemlerle Matematik

Problem çözmek, doğru karar verme, sebep-sonuç ilişkisi kurma ve doğru kararlar verme alışkanlıklarını kazandırır. Problem Yolculuğu kitabımız bu alışkanlıkların kazandırılmasını hedefleyerek sizlere yardımcı olması için hazırlanmıştır.

Tüm Derslere Yolculuk

İlkokul temel derslerini kapsamaktadır ve her derse ait konuları, konu ve kazanım bazlı değerlendirerek öğrencilerin derslerdeki başarı ve seviyelerinin belirlenmesi için faydalı bir kaynaktır. Detaylı Bilgi İçin
Image
Image
Image

Başarıya Yolculuk (Yaprak Test)

4. Sınıf Başaraya Yolculuk Yaprak Testleri ile Başarıya giden Yolculuğunda daha emin adımlarla ilerleyeceksin! Kitabımız çek-kopar olarak hazırlanmıştır.

Hafta Sonu Yolculuğu

Ünitelendirilmiş yıllık plana göre Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilgiler derslerini kapsamaktadır.

Türkçe Okuma Anlama

Türkçe Okuma Anlama kitaplarımızda her hafta bir metin, görsel yorumlara, paragraf yorumlama, anlama yorumlama, dil bilgisi çalışmları, farklı metin türleri, dinleme metinleri ve paragraf testleri sizleri beklyor!
Image

Tatil Yolculuğu Seti

Ara tatilde 1. Dönem Konularını pekiştirebileceği, Tatil Yolculuğu Kitabı, Deneme Sınavı Kitabı, Hikaye Kitabı ve Karne Kılıfından oluşmaktadır.