Üçgen Yayıncılık

Sıkça Sorulan Sorular

+90 (537) 315 48 94 numaralı WhatsApp hattımızdan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. [email protected] adresine konu hakkında mail gönderebilirsiniz.

Siparişleriniz İstanbul’daki depomuzdan gönderilmektedir.

Firmamız hafta içi 09:00 – 18:00 ve Cumartesi 09:00 – 15:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında WhatsApp Destek Hattımızdan ve [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. Pazar günleri ve resmi tatillerde firmamız hizmet vermemektedir.

Firmamız E-Fatura mükellefidir. Tüm faturalarımız elektronik posta ortamında oluşturularak sipariş sırasında bize ilettiğiniz mail adresine gönderilmektedir. Ayrıca kargo paketinizin üzerinde de faturanızın bir kopyası yer almaktadır. Faturanızın size ulaşmaması ya da kaybettiğiniz durumlarda mail adresinizi kontrol edebilir veya [email protected] adresinden faturanızın bir kopyasını talep edebilirsiniz.

Sipariş oluştururken T.C. kimlik numarası girmek zorunlu değildir.

5 Bin TL ve üzeri siparişlerinizde fatura kesebilmemiz için T.C. Kimlik numaranızı girmeniz zorunludur.

Sipariş ve Teslimat

Kargo ücretimiz;

1 TL – 300 TL arası siparişlerinizde 49,90 TL

300 TL üzeri siparişleriniz için kargo ücreti bulunmamaktadır.

Şu an sitemizde kapıda ödeme yöntemiyle sipariş vermeniz mümkün değildir.

Siparişleriniz kitapların temin süresine göre kargoya teslim edilir. Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra Aras Kargo, MNG Kargo ve KARGOMsende  aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı  e-mail göndereceğiz. E-mailin içerisindeki kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. 
Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesi için belirleyeceğiniz adres, ev adresi, iş adresiniz ya da bir arkadaşınızın adresi olabilir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Adrese teslimatta siparişleriniz Aras Kargo, MNG Kargo ve KARGOMsende aracılığıyla teslim edilmektedir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Lütfen hasarlı kargoları teslim almayınız ve bizimle iletişime geçiniz.

Teslimatlar çalışma günleri dâhilinde hafta içi yapılmaktadır. Resmi tatillerde ve hafta sonlarında teslimat yapılamamaktadır.

Adrese teslimat seçeneğimizde paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Kimlik ibrazı istenecektir ve soyadı tutarlılığı gerekmektedir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir. Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dâhilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

Yurt dışına ürün gönderimi yapılamamaktadır.

Destek
1
Alışveriş Sepeti kapat